لوله جداره چاه

لوله های جدار پلیکا و لوله های جدار فولادی با شیار و بدون شیار جهت جلوگیری از ریزش چاه های دستی خاکی عمیق وآبدهی چاه می باشد.


لوله های جدار چاه از جنس پلیکا و پلی اتیلن و فولادی تولید می گردد و با وزن های مختلف و ضخامت های مختلف قابل تولید می باشد. معمولا لوله های مورداستفاده در جدار چاه در سایز های 315 میلیمتر پلیکا با ضخامت های 7 میل و 9 میل استفاده می شود و لوله های فولادی مورد استفاده در جدار جاه که به لوله جدارمعروف است در سایز های 10 اینج و 12اینچ و 14 اینچ و 16 اینچ و با ضخامت های 4 میل،5میل،6میل و 7 میل تولید می گردد.چاه های دستی قدیمی و ابتدایی ترین چاه های آب هستند. این چاه ها را اغلب در نقاطی حفر می کنند که عمق برخورد به سطح آب زیرزمینی زیاد نباشد بین 5 تا70 متر .به منظور ایمنی و جلوگیری از ریزش دیواره ی چاه ، آن را توسط تخته سنگ ، آجر ،بتون و یا لوله ی جدار پوشش می دهند.

مجموعه ما با هدف توليد لوله هاي فولادي به روش درز جوش مستقيم(ERW)در اقطار 6-8-10-12-14 اينچ و ضخامت 4 تا 10 ميليمتر با کاربرد آبرسانی و انقال سیال فعالیت میکند.مشتري مداري و رضايتمندي مشتري مهمترين هدف ماست. بهمین دلیل استقرار سيستم مديريت کيفيت و بهبود مستمر براساس آن در مجموعه تولیدی ما انجام میشود.امکان شیار زدن لوله و چاکدار کردن لوله و شو به دلخواه مشتری های عزیز را داریم.

لوله جدار چاه


altلوله جداره چاه 12 اینچ


توضیحات و مشخصات کامل لوله های جدار چاه فولادی با شیار و بدون شیار

  • لوله جدار چاه 8 اینچ 4 میل با شیار و بدون شیار
  • لوله جدار چاه 8 اینچ 5 میل با شیار و بدون شیار
  • لوله جدار چاه 8 اینچ 6 میل با شیار و بدون شیارXX">
XX">

.